Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą placówką

Witamy Państwa na stronie Hiperbarycznego Ośrodka Badawczo- Rozwojowego. Personel: lekarze, pielęgniarki, ratownicy są osobami z powołaniem, którym zależy na każdym, kto zwraca się do nas po pomoc medyczną.Doskonalimy nasze umiejętności, poszukujemy coraz lepszych terapii, by służyć Państwu jeszcze efektywniej.
W tym celu sprowadziliśmy do Lublina komorę hiperbaryczną bez której niemożliwe jest leczenie wielu schorzeń. Jesteśmy z tego dumni, bo niewiele miast w Polsce może poszczycić się dostępnością tego rodzaju leczenia.
W naszej placówce zostaną Państwo otoczeni kompleksową opieką specjalistów dla których medycyna to nie zawód tylko pasja. Proponujemy leczenie najlepszymi sprawdzonymi metodami, a proces diagnostyczny przeprowadza nowoczesne laboratorium. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, wiemy, że przywracając naszym Pacjentom zdrowie, otwieramy im drogę do lepszego samopoczucia, sukcesów osobistych i zawodowych. Szanujemy czas naszych Pacjentów dbając o dostępność i punktualność wizyt lekarskich oraz terapii leczniczych.
Zapraszamy do HIPERBARYCZNEGO OŚRODKA BADAWCZO-ROZWOJOWEGO (HOBR) w Lublinie.
Dla nas każdy Pacjent jest ważnym i wyjątkowym człowiekiem.